Bygg- och anläggningsprogrammet (BA)

Berggren, Jonas

Carlsson, Gabriel

Ekelund Karlström, Wilmer

Fazlijaj, Edvin

Karlsson, Felicia

Lundqvist, Johan

Nordqvist, Alexander

Rezai, Mahdi

Strandäng, Dennis

Strandäng, Linus

Svedberg, Simon

Wolters, Leon

Ålander, Sanne

Pettersson, Albin

Jonsson, Jimmy

Rosenkilde, Timmy

Svensson, Willy

Åkervall, Alfred

Ekonomiprogrammet (EK)

Molin, Saga

Wulff, Sophie

Abd El Aziz, Alaa

Ahmad Salih, Huzefa

Al-Hosary, Sanaa

Berghem, Hanna

Brunberg, Linnéa

Classon, Oskar

Arapovic Dedic, Emir

Ek, Lovisa

Hedin, William

Hellkvist, Julia

Håkansson, Emanuel

Jakobsson, Elin

Karlsson, Frida

Knutsson, Maja

Lidberg, Matilda

Liljenberg, Elin

Lundgren, Daniel

Mowed, Lana

Pettersson, Matilda

Sidhu, Vindia

Sjöberg, Evelina

Suominen, Clara

Säll, Emilia

Tell, Oskar

Torildson, Tilda

Arvidsson, Linda

Estetiska programmet (ES) Inriktning: Dans & Teater

Björk, Tova

Boström, Jennifer

Johansson, Lisen

Johansson-Qvick, Ebba

Leijon, Liv

Liljestrand, Tove

Lopez Brolin, Emma

Löfberg, Moa

Nordqvist, Moa

Rydberg, Nora

Bergström, Linnéa

Borgström, Elin

Brinkemo, Simon

Dahlqvist, Alexandra

Frick, Filippa

Josefsson, Jonna

Molin, Cassandra

Olofsson, Nora

Russberg, Nathalie

Wärn, David

Yaw, Ah Ta

Estetiska programmet - musik (MOP)

Alexanderson, Mathilda

Backström, Viktoria

Ekström, Elvira

Fägerblad, Eskil

Gustafsson, Timmo

Göransson, Hedda

Johansson, Erika

Johansson, Johanna

Kållberg, Hanna

Leijon, Hilda

Lindstedt, Hilda

Lundberg, Irma

Mellring, Simon

Miller, Jonathan

Millton, Vilgot

Nilsson, Samuel

Ruderi, Shalom

Söljemo, Matilda

Thunborg, Ida

Ytterberg, Gustav

Remmert, Emilia

Fordons- och transportprogrammet (FT)

Berg, Alfons

Bremer Andersson, Oskar

Brodén, Samuel

Eriksson, Erik

Karlsson, Albin

Karlsson Branell, Teresia

Kerfman, Anton

Lindstedt Karlsson, Hampus

Nordin, Kasper

Nyborg, Linus

Rahimi, Asif

Starzmann, Alex

Handels- och administrationsprogrammet (HA)

Andersson, Linus

Ernås, Gabriel

Olsson, Elin

Sadiku, Gentiana

International Baccalaureate (IB)

Andersson, Clara

Berrojo Romeyro Mascarenhas, Guillermo

Bieth, Emma

Dindic, Safia

Eldelid, Alma

Erlandsson, Helmer

Graje, Cornelia

Högman, David

Helle, Tilda

Ingemarsson, Agnes

Ivarsson, Julia

Jivanova, Maria

Landegren, Frida

Linde, Lova

Lindström, Alva

Martinsson, Wilma

Nordström, Elsa

Olsson, Lisa

Pettersson, Gustav

Planck, Jonas

Råhnängen, Ebba

Stohlander, Malin

Svensson, Jonatan

Thorstensson, Alexander

4-årsprogrammet

Jonsson, Emil

Naturvetenskapsprogrammet (NA)

Lindh, Vilgot

Sarota, Jakub Dariusz

Appell, Albin

Belay, Hermon Yemane

Byström, Wilma

Jacobson, Stina

Jafari, Parwane

Jakobsson, Lovisa

Johansson, Emma

Johansson, Viktor

Larsson, Frida

Lövgren Hallberg, Christina

Mersh, Jamie

Nilsson, Oskar

Nystrand, Eric

Persson, Elsa

Sandstedt, Hedvig

Sennelöv, Melker

Shamoun, Gabriel

Skillermo, Linus

Vulevic, Ellinor

Walette, Felicia

Wåhlberg, Alina

Samhällsvetenskapsprogrammet (SA)

Albansson, Josefine

Bergman, Benjamin

Djemal Ahmed, Nujuma

Gustafsson, Vilgot

Klar, Wilma

Krasniqi, Atdhe

Larm, Linnéa

Linder, Axel

Osmani, Sead

Palloshi, Valdon

Prytz Olsson, Ludvig

Sjöström, Johan

Ströberg, Julia

Ahlgren, Carolina

Almén, Linnea

Emilsson, Jenny

Erlandsson, Fanny

Hjertén, Saga

Johansson, Eric

Pettersson, Saga

Rådström, Lina

Tedla, Salem

Tholin Björefors, Kajsa

Viklund, Jeanette

Teknikprogrammet (TE)

Borgström, Julia

Lindh, Edvin

Palm, Oskar

Awad, Muaath

Daka, Yazan

Hartonen Johnson, Johan

Larsson, Oscar

Vård- och omsorgsprogrammet (VO)

Andersson, Nina

Farah, Saynab

Fazlijaj, Eleonora

Mahamud, Halimo Hassan

Mustafa, Tanya

Reservation för eventuella fel.

Relaterat till artikeln