Katedralskolan

Bygg- och anläggningsprogrammet

Mohamed Abocar

Filip Bengtsson

Nils Bergman

Antwan Danhash

Emil Ek

Alfons Gustafson

Lukas Gustafsson

Tim Jacobsson

Sonny Jonsson

Carl-Johan Klarén

Leutrim Krasniqi

Yazan M Krish

Livia Malmkvist

Felicia Beharovic Mederius

Timmy Wallgren

Hannes Wikström

Barn- och fritidsprogrammet:

Leona Abazi

Amany Adem

Mohamed Ahmed

Yabb Ahmed Ali Warda Boonaa

Kimberly Jadenfelt Winbladh

Maria Juhlin

Elin Karlsson

Filippa Karlsson

Chakdar Ali Majid

Hanna Petersson

Melissa Rantanen

Ida Rydén

Felicia Thorn

El- och energiprogrammet:

Kevin Ahlm

Felix Brunner

Krzysztof Czyzewski

Melvin Ek

Oliver Johansson

Simon Johansson

Sabor Mohammadi

Viggo Vallin Sälle

Odin Torbrink

Rasmus Vilhelmsson

Ekonomiprogrammet

Farah Sad Abbas

Ahmed Roba Adam

Wilma Adlivankin

Amin Salih Ahmad

Said Bahjo Ahmed

Linnéa Andersson

Ellen Aronsson

Hjalmar Berglund

Klara Bergman

Shamm Berhane

Rabi Bero

Melanie Blomkvist

Yabba Ahmed Ali Ayob Boonaa

Bleona Bunjaku

Elvira Dahlström

Alfred Ekwall

Oskar Fredriksson

Emma Gyltman

Hillela Hayire

Melina Johansson

Jenny Krans

Adam Lugn

Max Lövgren

Ardijana Sadiku

Emil Skillermo

Hedda Tell

Runa Virgin

Elsa Wedell

Gustav Wågnert

Estetiska programmet, dans:

Annons

Hanna Andersson

Daniella Berg

Selma Essehed

Emily Henricsson

Lovisa Jansson

Tuva Kjellson

Alma Torildson

Maja Wahlström

Isa Wig

Estetiska programmet, teater:

Alva Doyle

Zanna Johansson Enström

Sara Fjällman

Alva Hammar

Axel Johansson

Rebecka Kristiansson

Linus Lindberg

Marvin Mann

Fordons- och transportprogrammet:

Romara Abdoulmanen

Hampus Berg

Lukas Ekholm

Ludvig Gustafsson

Erik Johansson

Arvid Jokela

Emilia Klementsson

Hampus Larsson

Oscar Lidholm

Sara Malm

Isak Olausson

Emil Ottosson

Kim Rosengren

Ludvig Sällström

Adrian Ulander

Dan Westin

Handels- och administrationsprogrammet:

Daniel Berjas

Johanna Carlqvist

Melisa-Natasa Dobre

Sandra Löfgren

Milot Nuredini

Anna Perisic

Mohab Salimeh

Saga Svantesson

Mathilda Jaéger Tilevik

International Baccalaureate:

Maja Bergström

Ida Bolinder

Berend Buimer

Moa Claesson

Linn Cronquist

Alfred Erlandsson

Mickaël Gayet

Clara Göthberg

Margit Hägglund

Ann-Helene Jernelöv

Filippa Johansson

Leo Jung

Judith Ljungblom

Roholla Mohammadi

Sarah Olsson

Bidemi Halimat Oseni

Tintin Ramshage

Kajsa Selmosson

Najla Shannar

Ellen Svensson

Dalal Tamim

Armin Trejic

Josefine Svanfeldt Verlemyr

Nahrin Yonadam

Naturvetenskapsprogrammet:

Lorind Abazi

Taiba Karim Abdul

Zalina Abdulaeva

Farhiya Idle Ahmed

Nahida Al-Ahmed

Daniel Alatalo

Jana Alnajem Alyosef

Jawa Alyosef

Albin Arvidsson

Jessica Dahlqvist

Sadra Fatouh

Donat Ntumba

Aland Othman

Tova Pettersson

Youssef Shamoun

Samhällsvetenskapsprogrammet:

Abdirahman Abdirahman

Nurelhuda Abdulwahid

Amanda Ahlm

Nadira Idle Ahmed

Fatuma Ahmed

Ebba Andréasson

Osama Aziza

Lina Björnberg

Linus Bock

Ebba Borglund

Christine Ez Edeen

Lukas Flaminio

Selma Gadzo

Elin Gran

Linnea Hösli

Oskar Johansson

Alice Jonsson

Izabella Rosenqvist Lidborg

Anna Liljenberg

Mollie Lindström

Hassan Abdisalam Mahamud

Hassan Nimo Mahamud

Henos Medhane

Fadi Mideljärn

Kany Mustafa

Philip Roos

Hamid Shafaei

Anton Sjöström

Selma Skrijelj

Ebba Westberg

Bettiel Zerai

Teknikprogrammet:

Amer Altaowel

Hannes Carlborg

Manfred Engström

Lars Johansson

Robert Svensson

Madoges Tak

Oskar Vilhelmsson

Vård- och omsorgsprogrammet:

Maryam Akbari

Vanessa Chahine

Ahmad Ebrahimi

Riyam Ghebray

Felicia Holm

Gry Hansen Lakkapää

Dad Ali Qurbani

Olinsgymnasiet

Estetiska programmet, musik:

Max Albinsson

Vilma Bogren

Erik Carlqvist

Liam Rångeb Chuenchomboon

Matilda Eni

Alva Ericsson

Alice Fernhede

Hugo Gustafsson

Samuel Gustavsson

Adam Hante

Philip Hideström

Aaron Hiller

Edvin Lagerquist

Frans Landgren

Elsa Landelius

Hedda Lindstrand

Isac Löfgren

Quimey Varas Munoz

Natanel Nilsson

Albin Pettersson

Oliver Frödin Rosebrink

Elin Strömberg

Olof Söderberg